Endast det bästa

Vår affärsidé är enkel; att vara riktigt, riktigt bra på de bästa adresserna i Malmö och Lund ( istället för att vara ganska bra överallt).

I mer än ett kvarts sekel har vi arbetat enbart med att förmedla de finaste hemmen på de bästa adresserna.

Genom åren har vi hunnit uppleva både hög- och lågkonjunkturer. Vi vet hur marknaden fungerar och hur man skall agera i olika lägen. Ibland måste man ha is i magen, ibland måste man vara snabb.

Viktigast av allt är den personliga servicen. Vi finns där för att svara på frågor och prata detaljer. Och vi håller dig alltid informerad om varje steg i utvecklingen av din affär. Det är nämligen bara så man kan göra bra affärer. Med kunskap, erfarenhet och högsta möjliga service.

Kontakta oss

Bolaget

Gustav Adolfs Torg 10 A
211 39 Malmö
Telefon: 040-10 11 00

Klostergatan 16
222 22 Lund
Telefon: 046 - 10 11 00

Telefontider:
mån-fre 9.00 - 17.00

Fax: 040-30 77 77
E-mail: info@bo-laget.se




Per Jörgensen per@bo-laget.se 040-10 11 01
Charlotta Jörgensen charlotta@bo-laget.se 040-10 11 02
Victor Jörgensen victor@bo-laget.se 046-10 11 04
Thierry Asso thierry@bo-laget.se 040-10 11 04
Daniel Jönsson daniel@bo-laget.se 046-10 11 03
Anna Olsson anna@bo-laget.se 040-10 11 00
AnnaMaria Sjöström annamaria@bo-laget.se 040-10 11 00
Emelie Gabrielsson emelie@bo-laget.se 040-10 11 06
Linda Koleszar linda@bo-laget.se 040-10 11 08

FASTIGHETSMÄKLARE SÖKES

Om du ÄLSKAR ditt arbete som fastighetsmäklare ser vi gärna att du tar kontakt med oss snarast! Vi söker en fastighetsmäklare med riktigt driv, stor passion och stort sinne och kärlek för människor.
Du ska vara självgående, med ett par års erfarenhet och stor ambition för ditt arbete. Lönevillkor baseras på garantilön.

Vill du arbeta med ett härligt gäng, de vackraste bostäderna och ser långsiktigt på din karriär är du välkommen!

Kontakta Charlotta på 070-6363997, alternativt charlotta@bo-laget.se.

Vi ses!